Debat:

January 18th, 2016

Debat:

Debat:

Klubi i Lidershipit per Grate organizoi sot debatin me teme: Pavaresia e Gruas; Une varem nga vetja ime! me dy figura te famshe te ekranit shqiptar, Znj. Aulona Musta dhe Znj. Fatma Haxhialliu. Debati u zhvillua ne menyre mjaft interesante dhe terhoqi vemendjen e studenteve qe mbushen sallen e konferencave. Ne fund te debatit, te gjithe studentet qe ishin pjesemarres paten mundesine te votonin per tezen qe mbeshtesnin.